Senar El yazısı

Mobilya

        Çağdaş mekanların tamamlayıcısı, günlük kullanımda fonksiyonellik ve kolaylık sağlaması açısından farklı ve uyumlu malzemelerle özel mobilya tasarımının yapılması ve üretilmesidir. Standart, seri üretim mobilyalardan farklı, özellikli tasarım ve malzemelerin düşünülmesi açısında projeye ayrıca değer katılması hedeflenmektedir.

  • Özel Tasarım Mobilya Tasarımı ve Uygulamaları
  • Vitrin ve Teşhir Standları
  • Yangın Dayanımlı Ahşap Kapı Uygulamaları

Ahşap mobilyaların sıcaklığına, zenginliğine, rahatlığına ve inceliğine uymayan hiçbir ev alanı yoktur. Masalar, sandalyeler, karyolalar, raflar, şifonyerler, dolaplar ve hatta süs eşyaları – ahşap mobilyaların evdeki avantajları göz ardı edilemez. Hepsinden önemlisi, ahşap, diğer malzemelerin yansıtamayacağı, estetik çekiciliğin ve eşsiz yapısal bütünlüğün benzersiz bir kombinasyon sunar.

Doğayla bağlantılı iç tasarımın bir parçası olarak ahşap, bir odanın veya tüm evin havasını değiştirebilir, sade, davetkar bir his ve gerçekten ‘organik’ bir his yaratabilir. Aynı zamanda bir moda değil – ahşap malzeme nesiller boyu mobilya yapımında kullanılmıştır ve bu nedenle kopyalanamayan zamansız bir kalite sunar.

Ahşabın mobilya için en iyi seçim olmasının tüm nedenleri uzun ve ayrıntılı bir liste yapar, ancak burada herhangi bir mobilya şemasının ahşap bir dokunuş içermesinden yararlanabileceği başlıca yollardan bazıları.

Güç ve Dayanıklılık;

Ahşap elbette uzun ömürlü ve sağlam bir malzemedir ve mobilyalarında uzun ömür arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. İster sert ağaç isterse orta sertlikte iyi yapılmış bir ahşap sandalye veya masanın doğuştan gelen bir istikrarı ve güvenilirliği vardır.

Özel Tasarım Mobilya 1
Özel Tasarım Mobilya 4
Özel Tasarım Mobilya 2
Özel Tasarım Mobilya 3

Bize Ulaşın