EV VİLLA OFİS TADİLAT, DEKORASYON ve RENOVASYON İŞLERİ

Yenilenmesi gereken veya yeniden düzenlenmesi gereken mekanınızın, en ince detayları düşünülerek tasarım tasarlanması, mimari proje ve üç boyutlu görselleştirme yapılarak maliyet hesabı ile birlikte sizlere sunum yapılmaktadır.

Mekan düzenlenmesinde önemli olan noktalar fonksiyonellik, kullanım kolaylığı, gün ışığı, estetik, malzeme, renk ve kullanım ömrü diyebiliriz.

MUTFAK günlük yaşantımızda en çok kullandığımız mekanlardan biridir ve Türk aile yapısından gelen etkenler sebebiyle kadınların çok sıklıkta, genel ailenin de ortak zaman geçirdiği mekanlardan biridir.

Mutfağınızın tipi nasıl ve dolabınıza neye göre karar vereceksiniz;

Düz tip (tek tezgah) mutfaklar; tek duvarı kullanarak dolap ve tezgah yapılmış mutfaklardır.

L tip mutfaklar; birbirine kesişen iki duvarı kullanmış mutfaklardır.

U tip mutfaklar; birbirine kesişen üç duvarı kullanan mutfaklardır.

Mutfağınızın tipi nasıl olursa olsun doğru tasarım, doğru malzeme ve renk seçimleriyle daha kullanışlı, daha ferah, uzun süre sağlıklı bir biçimde kullanabileceğiniz mutfak haline getirebiliriz.

Salonlar evlerimizin en merkezi, en gözle görülen yerleridir. Hane halkının hemen her tür yaşamsal faaliyeti bir evin salonunda odaklanır ve bir yönüyle de o salona biçimini verir.

İyi ve üzerine düşünülmüş bir dekorasyona sahip, bol ışık alan, her yönüyle şık ve iç açıcı bir salon, orada geçirilen vaktin kalitesini herkes için belirgin biçimde arttıracaktır.

Mekanınıza uygun özel tasarım yaparak; boyanın rengi, tavanda ışık bandı, zemin kaplamaları ve özel tasarım mobilyalarla estetik ve kalite bir araya getirerek tarafınıza sunabiliriz.

BANYO-WC tasarımında en önemli etkenler temizlik kolaylığı, işlevsellik ve doğru ışıklandırmadır. Genelde lavabo, klozet, duş bölümlerinden oluşur. Banyonuzun büyüklüğüne bağlı olarak çamaşır yıkama, temizlenme ihtiyaçlarını kapsar.

Doğru aydınlatma, mekanın büyüklüğüne göre uygun dolap, klozet, duş bölümü seçimleriyle banyonuzun daha kullanışlı ve estetik olmasını sağlayabiliriz.

OFİS; Çalışma ortamının iyi bir şekilde tasarlanması çalışanların performanslarını arttırmada çok önemli bir rol oynar. Çalışanların üretkenliği üzerinde olumlu etki yapan her şey onların sağlık ve zindelikleri üzerinde de olumlu etkiye sahip olmaktadır.

Tasarımda konfor, etkin gün ışığı kullanımı, mobilya seçiminde ergonomi ve renk seçimi unsurlarını kullanarak ofislerinizi daha kullanışlı, zaman geçirmekten zevk alınan ve çalışma koşullarını olumlu yönde etkileyen mekanlar haline getirebiliriz.